Impact
130 jaar dankzij onze mensen
Ons bedrijf bestaat 130 jaar en dat is een mijlpaal waar we trots op zijn.
Maar een bedrijf bestaat niet alleen uit cijfers en geschiedenis, het zijn de mensen die het maken.
Veel van onze medewerkers zijn al jarenlang onderdeel van ons team. Sommigen hebben hier een groot deel van hun carriè re doorgebracht, met dienstverbanden van 12,5, 25, 40 en zelfs 50 jaar. Wat ze gemeen hebben? Hun toewijding, vakmanschap en de wil om samen het beste uit ons bedrijf te halen.
Sinds de start in 1895 van het familiebedrijf en de oprichting van Aqua+ R. Walhof bv. in 1977 is er veel veranderd en ontwikkeld, maar één ding is altijd hetzelfde gebleven: onze medewerkers zijn de drijvende kracht achter ons succes.
Zij hebben altijd hard gewerkt, ieder in zijn eigen expertise, en samen hebben ze ons bedrijf gevormd tot wat het nu is. Met hun kennis, ervaring en inzet zijn ze meegegroeid met de ontwikkelingen in onze sector. Dankzij hen staan we na 130 jaar nog steeds sterk en kijken we vol vertrouwen naar de toekomst.
Collega’s zijn in de loop der jaren vrienden geworden, en samen hebben we niet alleen hard gewerkt, maar ook mooie momenten gedeeld – van bijzondere projecten tot onvergetelijke reisjes.

Zoals Rudolf Walhof vroeger zei: 𝘈𝘭𝘭𝘦𝘦𝘯 𝘬𝘢𝘯 𝘪𝘬 𝘯𝘪𝘬𝘴, 𝘮𝘢𝘢𝘳 𝘴𝘢𝘮𝘦𝘯 𝘬𝘶𝘯𝘯𝘦𝘯 𝘸𝘦 𝘢𝘭𝘭𝘦𝘴.
𝐀𝐚𝐧 𝐚𝐥 𝐨𝐧𝐳𝐞 (𝐨𝐮𝐝) 𝐦𝐞𝐝𝐞𝐰𝐞𝐫𝐤𝐞𝐫𝐬: 𝐝𝐚𝐧𝐤 𝐣𝐮𝐥𝐥𝐢𝐞 𝐰𝐞𝐥. 𝐉𝐮𝐥𝐥𝐢𝐞 𝐦𝐚𝐤𝐞𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐬𝐜𝐡𝐢𝐥!